Swich ve Ağ Ürünleri
Turkish Arabic English German Russian

DELİBERANT APC 5M-90 ACCES POINT 5 GHz ALAN

PDFYazdırE-posta
DELİBERANT APC 5M-90 ACCES POINT 5 GHz ALAN
Taban fiyat499,00 $
Satış fiyatı 588,82 $
Vergi tutarı89,82 $
Standart fiyat:
Açıklama \r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n
TipDış Ortam (Outdoor)
Ağ İletişim Hızı-
Port Sayısı1 Port
Anten Sayısı1 (Gizli)
Harici Anten DesteğiYok
AçıklamaAPC 5M-90 5 GHz Baz İstasyonu sınıf sınıfında mevcut yüksek performans ve istikrar sağlar. Bu ürün, entegre yüks kazanç çift polarize 90 ° sektör anteni ile birlikte son derece gelişmiş 802.11n radyo çekirdek içeren MIMO 2x2 teknolojisi ile sağlam bir IP-65 uyumlu muhafaza birleştirir.Cihaz güvenli, etkili, çabuk ve çok yüksek verimlilik ve istikrarlı kablosuz ağların oluşturulmasına izin veren, güvenilir, gelişmiş ve zengin özelliklere sahip bir işletim sistemi tarafından desteklenmektedir. Buna ek olarak, APC 5M-90 uygulama senaryoları uzanır istemci işletim modunu destekler, ancak bu modelin ana avantajı profesyonel bir entegre anten ile bir baz istasyonudur.

Sağlam yazılım motoru, APC 5M-90 köprü veya bir yönlendirici olarak çalışmak için izin veren bir kullanıcı dostu bir Adobe Flex sağlar - anlık değişiklikler tabanlı GUI, kullanışlı kurulum araçları içerir (Site survey, Anten hizalama, Gecikmeli reboot, Spektrum analizörü, Ayrıca ping, traceroute) ve piyasadaki en gelişmiş yönetim araçlarından biri için Kablosuz Ağ Yönetim Sistemi ile uyumludur.

WLAN standardı: IEEE 802.11 a / ??n
Radyo modu: MIMO 2x2
Çalışma modları: Erişim noktası (auto WDS), İstasyon, İstasyon WDS, iPoll Erişim Noktası, iPoll İstasyonu
Radyo frekans bandı: 5 GHz
Güç iletimi: kadar 29 dBm
Modülasyon bağlı olarak -95 ve -75 dBm arasında değişen: Alma hassasiyeti
Kanal boyutu: 20, 40 MHz
Arabirim: 10/100 Base-T, RJ45

Adres Bilgileri


Resitpasa Caddesi Altıntas İs Merkezi
No : 55 / 41 Avcılar - İstanbul - Turkiye
Telefon : +90 (212) 509 13 18
Mobil : +90 (542) 747 37 57

Kısaca PCDATA..

Firmamız profesyonel teknik destek ve güvenilir satış sonrası hizmet anlayışı ile sektörde 30. yılına yaklaşmaktadır. Müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusun da, yüzlerce çözüm ortakları ve geniş distribütör ağı ile çalışmaktadır. Firmamız yurt dışından ithal ürünler getirerek, birçok ürünün distribütörüdür. Dünyada ki bilgisayar ve elektronik pazarın da, birçok markayı Türk insanının beğenisine sunan firmamız; Dünyada ki teknolojiyi devamlı takip ederek, en son çıkan ürünleri, müşterisine ulaştırmaktadır.. Devamı..

S5 Box