Künye
Turkish Arabic English German Russian

Şirket Profili

Kuruluş :

1994 yılında İstanbul'da kurulan şirketimiz, aynı bölgede ki kurumsal firmaların; bilgi işlem, donanım, Internet gereksinimleri, sarf malzemeleri ve otomasyonlarını tedarik ediyordu. O dönemlerde; formlardan tutun, kırtasiye ürünlerine ve ağırlıklı olarak bilgisayar, yazılım/lisans ürünlerinin; kurulum, eğitim ve teknik servisini sağlıyordu.

2001 yılından İstanbul - Beylikdüzü ve 2005 yılında Avcılar ofislerini kurdu. Bu ofisler ile birlikte teknik kadrosunu daha da geliştirdi. 2010 yılında İstanbul  Haramidere şubesini açan Pcdata Bilgisayar Sistemleri, bu değişimler ile birlikte; yazılım departmanı ekledi, sistem/teknik destek, webmaster ve yazılım gurubunu lisanslı kadrosu ile genişletti.

 
 
Firmamız profesyonel teknik destek ve güvenilir satış sonrası hizmet anlayışı ile sektörde 25 yılına yaklaşmaktadır. Müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusun da, yüzlerce çözüm ortakları ve geniş distribütör ağı ile çalışmaktadır. Firmamız yurt dışından ithal ürünler getirerek, birçok ürünün distribütörüdür.

Ürün Yelpazesi :
Dünyada ki bilgisayar ve elektronik pazarın da, birçok markayı Türk insanının beğenisine sunan firmamız; Dünyada ki teknolojiyi devamlı takip ederek, en son çıkan ürünleri, müşterisine ulaştırmaya çalışmaktadır. 

Yazılım Lisanslama ve Denetleme

Pcdata, firmamızın isminden de anlaşıldığı üzere, lisans ve lisanslı yazılım kullanma konusunda çok hassastır. Ekibimiz talep edildiği taktir de, size uygun lisanslama türünü belirlemek ve/veya satın almış olduğunuz lisanslar ile ilgili danışmanlık hizmetini sağlamaktadır. Firmanıza uygun olarak, OLV (Sahip olma) , OVS ( Kiralama) , Enterprise, Bussines gibi seçeneklerinden birini tercih etme aşamasında size süreçte yardımcı olur ve yol gösterir. Devamı..

Teknik Servis :

Pcdata Bilgisayar Sistemleri, teknik servisleri ve nitelikli teknisyen, mühendis kadrosu ile satış öncesi ve sonrası desteğini gerek firmalara gerekse web kullanıcılarına; hızlı bir şekilde hizmet vermeye çaba göstermektedir. Bu konuda ki tek hedefi, şubelerini arttırarak tüm Türkiye çapında, firmanın sorunu bildirmesine mütevellit en geç 30 dakika içersinde, personelini firmaya ulaştırıp problemi en kısa sürede çözmektir.

Web Hizmetleri ve Teknik Altyapı:

Müşteri ve bize bağlı olan firmaların web sitelerini hazırlamak için 1997 de kurmuş olduğumuz tasarım departmanımız ; tasarım, dizayn, matbaa ve reklamcılık üzerine profesyonel projeler hazırlayıp sunmaya başlamıştır. Bir çok firmanın web siteleri ile birlikte haber ve televizyon programlarının web sitelerini hazırlamıştır ve hali hazırda güncellemelerini  yaptığımız bir çok site vardır. Hazırladığımız siteler de, içeriğin anlaşılır ve amaca yakın olması, müşterimizin ziyaretçisine tam anlamı ile anlatması genel hedeflerden bir kaçıdır. Zamanla ihtiyaçlar dahilinde, kendi sunucularını kiralamış, yeterli olmayınca da kendi data centerini oluşturmuştur. Bununla birlikte, yurtiçi ve yurtdışında "Kiralık Sunucu" hizmeti vermeye başlamıştır.

Yurtiçinde toplam 20 Gbps internet çıkışı ile kendi kiralık hattımız olan 500 Mbps ile fiziksel firewall korumalarımız siteleriniz güvenilir ve hızlı olmasını sağlar. Bu konuda ki hedefimiz; firmanın sistemlerine gelecek en kötü senaryoda bile en fazla 2 saatte her şeyin tekrar faaliyet geçmesini ve koruma altında tutulmaktadır.

Klasik cümlelerden daha ziyade, müşterimizin beğenisi ile büyüdüğümüzün farkındayız ve biz müşterilerimizin mutluluğuna önem veriyoruz. Bu sebepten dolayı da, "Bizce Önemlisiniz.." diyoruz.. En kısa zamanda tanışmak üzere.

Fatura Adresimiz

SBS TEKNOLOJİ BİLGİ SİSTEMLERİ SAN İÇ ve DIŞ TİC. LTD.ŞTİ.
Merkez :
Reşitpaşa Caddesi Altıntaş İş Merkezi No 55/41-42
Avcılar - İstanbul / Türkiye
Telefon : +90(212) 509 1318  GSM: +90(542) 747 3757
Vergi Dairesi : Avcılar  Vergi Numarası : 757 040 1528 Ticari Sicil : 743348
 

 

Kurumsal Menu

Adres Bilgileri


Resitpasa Caddesi Altıntas İs Merkezi
No : 55 / 41 Avcılar - İstanbul - Turkiye
Telefon : +90 (212) 509 13 18
Mobil : +90 (542) 747 37 57

Kısaca PCDATA..

Firmamız profesyonel teknik destek ve güvenilir satış sonrası hizmet anlayışı ile sektörde 30. yılına yaklaşmaktadır. Müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusun da, yüzlerce çözüm ortakları ve geniş distribütör ağı ile çalışmaktadır. Firmamız yurt dışından ithal ürünler getirerek, birçok ürünün distribütörüdür. Dünyada ki bilgisayar ve elektronik pazarın da, birçok markayı Türk insanının beğenisine sunan firmamız; Dünyada ki teknolojiyi devamlı takip ederek, en son çıkan ürünleri, müşterisine ulaştırmaktadır.. Devamı..

S5 Box