IP Kameralar
Turkish Arabic English German Russian

URANIUM SIP-10A

PDFYazdırE-posta
URANIUM SIP-10A IP NETWORK WIRELESS KAMERA BEYAZ
Taban fiyat199,00 $
Satış fiyatı 234,82 $
Vergi tutarı35,82 $
Standart fiyat:
Açıklama \r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n
Çözünürlük650 TVL
Çalışma Sıcaklığı0 +50 Derece
Kamera TürüIp Kamera
ChipsetYok
Sensör TipiCmos
Lens TürüSabit Lens
Lens Tipi3.6 mm
Led Sayısı12 Led
Yatay Çözünürlük-
Dikey Çözünürlük-
AyakVar
SesVar
Çalışma Voltajı12V Dc
Tarama Sistemi2:1 Interlace
Güç Tüketimi-
Osd MenüYok
Min. Aydınlatma-
AçıklamaSIP - 10A IP güvenlik kamerası ev ve ofisinizi izlemeniz için çok yönlü bir çözümdür. Evinizi, çocuklarınızı, iş yerinizi, ve önemsediğiniz her şeyi izler. Kameranın 54Mbps kablosuz veya kablolu Ethernet bağlantısını kullanarak bir yerel ağa doğrudan bağladıktan sonra, ev PC nize veya internet üzerindeki bir Web sunucusuna video gönderebilir Daha da heyecanlandırıcı olan, SIP - 10A, size gerçek gündüz / gece güvenlik kamerası işlevi sağlayan 10 IR (Kızılötesi) LED aydınlatma bulundurur. Sağa - Sola, Aşağı - Yukarı Hareket edebilme özelliğine sahip network ve wireless bağlantı seçenekleri ile algıladığı acil durumlarda mail atabilme özelliğide mevcuttur.

Adres Bilgileri


Resitpasa Caddesi Altıntas İs Merkezi
No : 55 / 41 Avcılar - İstanbul - Turkiye
Telefon : +90 (212) 509 13 18
Mobil : +90 (542) 747 37 57

Kısaca PCDATA..

Firmamız profesyonel teknik destek ve güvenilir satış sonrası hizmet anlayışı ile sektörde 30. yılına yaklaşmaktadır. Müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusun da, yüzlerce çözüm ortakları ve geniş distribütör ağı ile çalışmaktadır. Firmamız yurt dışından ithal ürünler getirerek, birçok ürünün distribütörüdür. Dünyada ki bilgisayar ve elektronik pazarın da, birçok markayı Türk insanının beğenisine sunan firmamız; Dünyada ki teknolojiyi devamlı takip ederek, en son çıkan ürünleri, müşterisine ulaştırmaktadır.. Devamı..

S5 Box