Eğitim Teknolojileri
Turkish Arabic English German Russian

Integral Akıllı Tahta

PDFYazdırE-posta
Integral Dokunmatik Akıllı Tahta
AçıklamaHem akıllı hem kombine.. Akıllı tahtada 5 kat verimli eğitim. Farklı renk ve kalınlıklarda yazı ve çizim yapabilen dijital kalemin yanısıra marker kalem ve tebeşir kalem kullanabilme özelliğine sahiptir. Onunla sayısız sayfada çalışma ortamı sağlar, animasyon kayıt desteği sayesinde yapılan çalışmaları tekrar izleyebilirsiniz. Özel dijital silgi ve tüm sayfayı veya yazıların bir kısmını silebilir, önceden hazırlanmış word, excel, pdf, jpeg gibi dosyalar üzerinde çalışabilirsiniz. Ekrana yerleştirilen resim üzerinde çizim yaparak desrs anlatabilir; yapılan tüm işlemleri pdf, bmp, jpeg, tif, emf, ppt, pps, mov ve html olarak kaydedebilirsiniz. İnteraktif olarak tahtada yapılanları diğer bilgisayarlar izleyebilir, farklı mekanlardaki interaktif tahtalar arasında bilgi paylaşımı sağlayabilir ve internet bağlantısı ile internet üzerinden derse katılımı sağlayabilirsiniz.

 Integral interaktif yazı tahtaları ile teknolojik, pratik ve ekonomik çözümler..

Integral interaktif yazı tahtasına dijital kalem ve normal marker kalem ile yazılan yazı ve notları bilgisayar ortamına aktarabilir, arşivleyebilir, çıktı alabilir ve ortak paylaşıma aktarabilirsiniz. Böylece not almak ile zaman kaybetmezsiniz.

Ölçüler :
120 x 180 cm - 150 x 220 cm - 150 x 360 cm

Adres Bilgileri


Resitpasa Caddesi Altıntas İs Merkezi
No : 55 / 41 Avcılar - İstanbul - Turkiye
Telefon : +90 (212) 509 13 18
Mobil : +90 (542) 747 37 57

Kısaca PCDATA..

Firmamız profesyonel teknik destek ve güvenilir satış sonrası hizmet anlayışı ile sektörde 30. yılına yaklaşmaktadır. Müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusun da, yüzlerce çözüm ortakları ve geniş distribütör ağı ile çalışmaktadır. Firmamız yurt dışından ithal ürünler getirerek, birçok ürünün distribütörüdür. Dünyada ki bilgisayar ve elektronik pazarın da, birçok markayı Türk insanının beğenisine sunan firmamız; Dünyada ki teknolojiyi devamlı takip ederek, en son çıkan ürünleri, müşterisine ulaştırmaktadır.. Devamı..

S5 Box