Yazılım Makaleleri
Turkish Arabic English German Russian

USB Bellek KopyalamaÜcretsiz olarak dağıtılan ImageUSB Yazılımı, USB belleklerle çok içli dışlı olanlar için ilaç gibi bir yazılım.

Çok sayıda USB belleğe aynı dosyayı kopyalamanız gerekiyor.. Hele bir de bu dosya büyükse, tek tek kopyalamak can sıkıcı olabilir. Bu durumdan kurtulmak istiyorsanız, ImageUSB sizin için birebir. Image (.bin uzantılı) dosyaları aynı anda 2'den 10'a kadar USB cihazına kopyalayan program, örneğin promosyon amaçlı USB bellek hazırlayan ancak çok zaman kaybetmek istemeyenler için bulunmaz bir "bedava" hazine.

Yapmanız gereken tek şey bedava uygulamayı başlatmak ve bilgisayarınızdaki USB flash diskleri seçmek(bilgisayarınızda kaç adet USB çıkışı varsa o kadar seçebiliyorsunuz), bir image dosyası seçmek ve sıkıştırılmasını beklemek. Daha sonra ne kadar USB disk seçtiyseniz, uygulamanın kendisi sizin için dosyayı diğer USB belleklere aktarıyor.

ImageUSB'yi denemek istiyorsanız buradan
indirebilirsiniz.

Makaleler

Adres Bilgileri


Resitpasa Caddesi Altıntas İs Merkezi
No : 55 / 41 Avcılar - İstanbul - Turkiye
Telefon : +90 (212) 509 13 18
Mobil : +90 (542) 747 37 57

Kısaca PCDATA..

Firmamız profesyonel teknik destek ve güvenilir satış sonrası hizmet anlayışı ile sektörde 30. yılına yaklaşmaktadır. Müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusun da, yüzlerce çözüm ortakları ve geniş distribütör ağı ile çalışmaktadır. Firmamız yurt dışından ithal ürünler getirerek, birçok ürünün distribütörüdür. Dünyada ki bilgisayar ve elektronik pazarın da, birçok markayı Türk insanının beğenisine sunan firmamız; Dünyada ki teknolojiyi devamlı takip ederek, en son çıkan ürünleri, müşterisine ulaştırmaktadır.. Devamı..

S5 Box