Yazılım Makaleleri
Turkish Arabic English German Russian

Spyware & Adware

Bilgisayarınızın ekranında aniden çıkan rahatsız edici reklam popuplarından sıkıldınız mı' Ek olarak eğer bilgisayarınızın yavaşladığını ve programların açılmasının çok uzun sürdüğünü, açılış sayfanızın sürekli değiştiğini fark ediyorsanız, o zaman muhtemelen spyware-adware kapmışsınızdır. Bu önemli meseleyi, bilgisayarınıza zarar vermeden önce, mümkün olduğunca erken bir zamanda halletmelisiniz.

Spyware kapmanın en büyük nedenlerinden biri müzik veya video indirmek, ya da belli bir bilgiyi ararken yeni sitelere girmektir. İnsanlar bu yazılımların klavyedeki tuşlara basışları görüntüleyebildiğinden ve şifre, kredi kartı detayları gibi bilgileri sizin izniniz olmadan üçüncü parti insanlara gönderebileceğinden bihaberler.

Umarım şimdi bunun reklam popuplarından daha ciddi olduğunu ve mümkün olan en yakın zamanda bu tehditten kurtulmanız gerektiğini görüyorsunuzdur. CNN tarafından bugünün internet çağında bilgisayarların %90'ının spyware kapmış olabileceği belirtilmişti.

Spyware ve Adware yazılımlarından kurtulmanın en güvenli ve en basit yolu, en iyi spyware kaldırma programlarından birini indirip kurmaktır. Bu programların çoğunun kullanımı basittir ve basit bir arayüze sahiptirler. Eğer fare kullanabiliyorsanız, o zaman bu yazılımları da kullanabilirsiniz, o yüzden bir uzman olmanız gerektiğini düşünerek endişelenmeyin.

Ek olarak bu şirketler tarafından müşteri destek hizmeti ve %100 para iade garantisi sunulduğu için kaybedecek bir şeyiniz yoktur.

Makaleler

Adres Bilgileri


Resitpasa Caddesi Altıntas İs Merkezi
No : 55 / 41 Avcılar - İstanbul - Turkiye
Telefon : +90 (212) 509 13 18
Mobil : +90 (542) 747 37 57

Kısaca PCDATA..

Firmamız profesyonel teknik destek ve güvenilir satış sonrası hizmet anlayışı ile sektörde 30. yılına yaklaşmaktadır. Müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusun da, yüzlerce çözüm ortakları ve geniş distribütör ağı ile çalışmaktadır. Firmamız yurt dışından ithal ürünler getirerek, birçok ürünün distribütörüdür. Dünyada ki bilgisayar ve elektronik pazarın da, birçok markayı Türk insanının beğenisine sunan firmamız; Dünyada ki teknolojiyi devamlı takip ederek, en son çıkan ürünleri, müşterisine ulaştırmaktadır.. Devamı..

S5 Box