Yazılım Makaleleri
Turkish Arabic English German Russian

"Retina" ekranlı Android!

Android'den vazgeçemiyor ama Apple'ın Retina ekranını istiyorsanız; bu haberi sakın kaçırmayın!

Bir Android hayranı olmanıza rağmen tabletlerde Apple'ın yeni Retina ekranlı iPad'inden gözünüzü alamıyor musunuz? Merak etmeyin, artık size göre de bir tablet var.

Android 4.1 ile çalışan Cube U9GT5, 9.7 inç'lik bir ekrana ve inç başına 264 nokta piksel yoğunluğu sunuyor. Bu piksel yoğunluğu, yeni iPad'in Retina ekranınkiyle aynı. Cihazın çözünürlüğü ise 2048x1536. iPad ve Cube'un ekranları benzer olsa da donanımları oldukça farklı. Cube, çift çekirdekli bir 1.6GHz RK3066 işlemciye, ARM Mali 400 grafik birimine sahip ve 1GB RAM ile geliyor.

Wi-Fi, Bluetooth, flaşlı entegre kamera, Google Play mağazası desteğiyle gelen tabletin 8GB'lık ve 16GB'lık sürümleri bulunuyor. Cube'un fiyatı ve çıkış tarihiyle ilgili herhangi bir bilgi ne yazık ki şimdilik verilmiyor.

 

Makaleler

Adres Bilgileri


Resitpasa Caddesi Altıntas İs Merkezi
No : 55 / 41 Avcılar - İstanbul - Turkiye
Telefon : +90 (212) 509 13 18
Mobil : +90 (542) 747 37 57

Kısaca PCDATA..

Firmamız profesyonel teknik destek ve güvenilir satış sonrası hizmet anlayışı ile sektörde 30. yılına yaklaşmaktadır. Müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusun da, yüzlerce çözüm ortakları ve geniş distribütör ağı ile çalışmaktadır. Firmamız yurt dışından ithal ürünler getirerek, birçok ürünün distribütörüdür. Dünyada ki bilgisayar ve elektronik pazarın da, birçok markayı Türk insanının beğenisine sunan firmamız; Dünyada ki teknolojiyi devamlı takip ederek, en son çıkan ürünleri, müşterisine ulaştırmaktadır.. Devamı..

S5 Box